GNÇ Çatlat Hediyeni Kap Kampanyası – Turkcell GNÇ Kampanyası

Turkcell GNÇ Kampanyası , Yenilenen GNÇ uygulamasını indirerek sen de bolluk dünyasına katıl. Haftada 2 kez hediye yumurtanı çatlat, Bedava İnternet anında hediyeleri kazan!

 • Turkcell GNÇ Kampanyası GNÇ uygulaması 26 yaş altı gençlere fayda ve fırsatlar sunarak iletişim ve tanıtım yapılan bir dijital platformdur. Detaylı bilgi almak, Bedava İnternet ve uygulamayı indirmek için www.turkcell.com.tr/gnctrkcll adresini ziyaret ediniz.
 • Kampanyadan 26 yaş altındaki, IOS ve Android işletim sistemli, cihazına GNÇ uygulamasını indiren, tüm Turkcell Bireysel, Faturalı ve Hazır Kart, aktif, ses aboneleri yararlanabilir.
 • Turkcell GNÇ Kampanyası Bedava İnternet Kampanya kapsamında GNÇ uygulaması içinde Turkcell telefon numaraları ve şifreleriyle giriş yapan Turkcell aboneleri uygulama içinde “Çatlat” adlı bölüme girerek kampanyadan faydalanabilecekleri haftanın 2 gününü belirleyecek ve kendilerine bildirilen hediye ve fırsatlardan yararlanma hakkı alabilecekleri günlerde uygulama içine girip haklarını alabileceklerdir.
 • Kampanyadan 1 hafta içerisinde en fazla 2 ayrı günde faydalanılabilir. Turkcell bu hakkı istatistiksel modellerle belirleyeceği kitlelere dönemsel olarak artırarak ek kampanyalar sunabilir.
 • Turkcell GNÇ Kampanyası Kampanyadan faydalanmak ve Bedava İnternet için kullanıcıların uygulamayı kullandıkları cihazın ayarlar menüsünden GNÇ uygulaması için konum izni vermeleri gerekmektedir.
 • Turkcell GNÇ Kampanyası Uygulama içerisinde belirlenen ve telefon numarasına tanımlanan kampanya günleri değiştirilemez. Turkcell gün değiştirme hakkını dönemsel olarak ek kampanyalarla kullanıcılara sunabilir.
 • Turkcell GNÇ Kampanyası Kampanya günleri uygulama içinde istatistiksel modellere göre oluşturulmuş olup, her kullanıcıya haftanın 2 günü Bedava İnternet için kampanyadan yararlanma hakkı tanınır.
 • Turkcell GNÇ Kampanyası Hediye ve fırsat paketlerinin abonelere dağılımı istatistiksel modellere göre oluşturulmuş şu gruplara göre yapılacaktır: Cihazında GNÇ uygulaması yüklü ve 4.5G altyapısını kullanan abonenin kampanyadan faydalanmak istediği anda bulunduğu lokasyon ve saat dilimi belirlenir (sistem altyapısı bir gün 00:00’dan başlayarak 23:59’a kadar dörder saat aralıklarına bölen 6 saat dilimi olarak sayılmaktadır). Bu lokasyon ve saat diliminin son 30 gündeki kapasite kullanım yoğunluk değerleri belirlenir. Abone kampanyadan faydalanmak istediği anda, içinde bulunduğu lokasyon ve saat dilimindeki son 30 günlük kapasite kullanım yoğunluk değerlerinin en büyüğü %40’dan küçük ise ve kapasite kullanım yoğunluk değerleri büyükten küçüğe sıralandığında en büyük %10’luk dilimdeki kapasite kullanım yoğunluğu değeri %30’dan küçük ise, içinde bulunduğu lokasyon ve saat dilimindeki son 30 günlük yoğunluk değerlerinin en büyüğü %40’a eşit veya büyük, %55’den küçük ise ve kapasite kullanım yoğunluk değerleri büyükten küçüğe sıralandığında en büyük %10’luk dilimdeki kapasite kullanım yoğunluğu değeri %45’den küçük ise, içinde bulunduğu lokasyon ve saat dilimindeki son 30 günlük yoğunluk değerlerinin en büyüğü %55’e eşit veya büyük, %70’den küçük ise ve kapasite kullanım yoğunluk değerleri büyükten küçüğe sıralandığında en büyük %10’luk dilimdeki kapasite kullanım yoğunluğu değeri %60’dan küçük ise, içinde bulunduğu lokasyon ve saat dilimindeki son 30 günlük yoğunluk değerlerinin en büyüğü %70’e eşit veya büyük, %75’den küçük ise ve kapasite kullanım yoğunluk değerleri büyükten küçüğe sıralandığında en büyük %10’luk dilimdeki kapasite kullanım yoğunluğu değeri %65’den küçük ise, içinde bulunduğu lokasyon ve saat dilimindeki son 30 günlük yoğunluk değerlerinin en büyüğü %75 e eşit veya büyük, %85’den küçük ise ve kapasite kullanım yoğunluk değerleri büyükten küçüğe sıralandığında en büyük %10’luk dilimdeki kapasite kullanım yoğunluğu değeri %75’den küçük ise, içinde bulunduğu lokasyon ve saat dilimindeki son 30 günlük yoğunluk değerlerinin en büyüğü %85’e eşit veya büyük ise ve kapasite kullanım yoğunluk değerleri büyükten küçüğe sıralandığında en büyük %10’luk dilimdeki kapasite kullanım yoğunluğu değeri %75’eşit veya büyük ise, veya 26 yaş altında Turkcell abonesi olup 4,5 G altyapısını cihazında kullanmıyorsa abone hediye ve fırsat tekliflerinden bir tanesinden faydalanma hakkı kazanacaktır.
 • *: Yukarıda yüzde (%) olarak bahsedilen değerler 4.5 G sahasının kullanım yoğunluğunu değerini (%0-%100 aralığında) ifade etmek için kullanılmıştır.
 • Ek olarak Turkcell GNÇ Kampanyası abonelere tarife Bedava İnternet , sinyal aldıkları lokasyon, yaş, Turkcell’e geldikleri yıl, ödeme tipi ve abonelik tipi bilgilerine ya da aşağıdaki kriterlere göre algoritma tarafından belirlenecek şekilde ek hediyeler sunulabilecektir: Son ay önceki 3 ay ortalamasına göre yurt içi ses harcamasını yüzde 14 ve üzeri arttıran, rakip operatör numaralarını arama sayısı önceki 3 ayın ortalamasına göre yüzde 34 ve üzerinde artış gösteren ve son 3 aylık ortalamada, sahip olduğu ses, SMS veya data paketi kullanım oranı yüzde 86’dan fazla olan müşteriler. Son 6 ayda en az 3 defa bir önceki ay gelen fatura tutarını geçen, 330 günden daha az zamandır mevcut paketinde olan veya Turkcell’e numarasını 2 defadan fazla taşımış olan ve son ay Turkcell yönüne yapılan çağrı adedinin bütün çağrılara oranı yüzde 23 ve altında olan müşteriler. Son 3 ayda 3G şebekesi üzerinden yaptığı veri kullanımının 2G şebekesi üzerinden yaptığı veri kullanımına oranı yüzde 50’nin altında olan, son 3 ayda en az 2 defa data paket aşımı gerçekleştirmiş ve diğer operatör yönüne konuşma süresi önceki 3 aya kıyasla en az yüzde 9 artmış olan müşteriler. Son 3 ayda rakip operatörlerden aldığı arama adedinin, aldığı toplam arama adedine oranı yüzde 45’in üzerinde olan, son 6 ay fatura itirazı nedeniyle çağrı merkezini arama sayısı Turkcell genel ortalamasının üzerinde olan, 330 günden daha az zamandır mevcut paketinde olan müşteriler. Son 3 ayda çağrı kesilme adedinin toplam konuşma adedine oranı yüzde 3’ün üzerinde olan, akıllı telefonu olup son 3 aylık ortalama 3G şebekesini kullanma oranı Turkcell genel ortalamasının altında olan, son 3 aylık rakip operatörü arama dakikasının toplam arama dakikasına oranı yüzde 50’nin üzerinde olan müşteriler.
 • Mevcut kurallara ek olarak abonelere tarife, sinyal aldıkları lokasyon, yaş, Turkcell’e geldikleri yıl, ödeme tipi, abonelik tipi, Turkcell müşterisi olurken işlem yapılan il, Turkcell satış kanallarındaki alışveriş davranışları ve harcama miktarları bilgilerine ya da aşağıdaki kriterlere göre algoritma tarafından belirlenecek şekilde Turkcell’in belirlediği dönemlerde ek veya özel hediyeler ve teklifler sunulabilecektir.
 • Aboneler aşağıdaki tablodaki hediye ve fırsatlara ek olarak marka işbirliklerinin sağlayacağı faydaları da kazanabileceklerdir.
 • Turkcell GNÇ Kampanyası
HEDİYELER ve FIRSATLARDETAYLAR
1 Saat İnternetHediye aktivasyon SMS’i sonrasında 1 saat boyunca geçerlidir.
3 Saat İnternetHediye aktivasyon SMS’i sonrasında 3 saat boyunca geçerlidir.
6 Saat İnternetHediye aktivasyon SMS’i sonrasında 6 saat boyunca geçerlidir.
12 Saat İnternetHediye aktivasyon SMS’i sonrasında 12 saat boyunca geçerlidir.
Günlük 1 GB İnternetHediye aktivasyon SMS’i sonrasında 24 saat boyunca geçerlidir.
Haftalık 1 GB İnternetHediye aktivasyon SMS’i sonrasında 7 gün boyunca geçerlidir.
Haftalık 2 GB İnternetHediye aktivasyon SMS’i sonrasında 7 gün boyunca geçerlidir.
Haftalık 3 GB İnternetHediye aktivasyon SMS’i sonrasında 7 gün boyunca geçerlidir.
Haftalık 1 GB YoutubeHediye aktivasyon SMS’i sonrasında 7 gün boyunca geçerlidir.
Haftalık 1 GB InstagramHediye aktivasyon SMS’i sonrasında 7 gün boyunca geçerlidir.
Haftalık 3 GB PUBGHediye aktivasyon SMS’i sonrasında 7 gün boyunca geçerlidir.
Haftalık 5 GB PUBG & YoutubeHediye aktivasyon SMS’i sonrasında 7 gün boyunca geçerlidir.
Aylık 1 GB İnternetHediye aktivasyon SMS’i sonrasında 30 gün boyunca geçerlidir.
Aylık 5 GB İnternetHediye aktivasyon SMS’i sonrasında 30 gün boyunca geçerlidir.
1 TL’ye 1 GB İnternetİnternet paketi bilgi SMS’i sonrası abonenin göndereceği aktivasyon SMS’i ile 1 gün boyunca 1 GB olmak üzere tanımlanacaktır. Katılım detayları aşağıdadır.
3 TL’ye 1 GB İnternetİnternet paketi bilgi SMS’i sonrası abonenin göndereceği aktivasyon SMS’i ile 1 gün boyunca 1 GB olmak üzere tanımlanacaktır. Katılım detayları aşağıdadır.
5 TL’ye 2 GB İnternetİnternet paketi bilgi SMS’i sonrası abonenin göndereceği aktivasyon SMS’i ile 2 gün boyunca 2 GB olmak üzere tanımlanacaktır. Katılım detayları aşağıdadır.
2 TL’ye 2 GB İnternetİnternet paketi bilgi SMS’i sonrası abonenin göndereceği aktivasyon SMS’i ile 1 gün boyunca 2 GB olmak üzere tanımlanacaktır. Katılım detayları aşağıdadır.
3 TL’ye 1 GB İnternetİnternet paketi bilgi SMS’i sonrası abonenin göndereceği aktivasyon SMS’i ile 2 gün boyunca 1 GB olmak üzere tanımlanacaktır. Katılım detayları aşağıdadır.
9 TL’ye 3 GB İnternetİnternet paketi bilgi SMS’i sonrası abonenin göndereceği aktivasyon SMS’i ile 3 gün boyunca 3 GB olmak üzere tanımlanacaktır. Katılım detayları aşağıdadır.

Ücretli İnternet Fırsatları Katılım Detayları: Çatlat Hediyeni Kap Kampanyası, Turkcell GNÇ Kampanyası kapsamında Bedava İnternet GNÇ uygulaması içinde Turkcell telefon numaraları ve Turkcell şifreleri ile giriş yaptıktan sonra uygulama içinde Çatlat bölümünden KDV ve ÖİV dahil belirtilen paket ücreti karşılığında internet kampanyasından yukarıda belirtilen istatistiksel modellere göre yararlanma hakkı kazanan kişiler faydalanabilir. Belirtilen koşulları sağlayarak kampanyadan ücretli internet paketi almaya ve Bedava İnternet hak kazanan abonelere SMS yoluyla bilgilendirme mesajı gönderilecektir. Abone gelen bilgilendirme SMS’ini ücretsiz olarak 24 saat içinde yanıtlayarak kampanyadan faydalanma süresini başlatabilir.