Arkadaşını Davet Et kampanyası !

Arkadaşını Davet Et Kampanyası, Arkadaşlarını Vodafone’lu yapiPhone 11 Pro kazanma şansını yakala! Üstelik, 3 ay geçerli 15 GB hediye internet kazan! arkadaşını davet et kampanyası

Arkadaşını Davet Et Arkadaşlarını Vodafone Evde İnternet’li yap, iPhone 11 Pro kazanma şansını yakala! Üstelik, 3 ay geçerli 15 GB hediye internet kazan!

kampanya ile en çok kişiyi Vodafone Evde İnternet veya Vodafone mobil abonesi yapan abone, yarışmanın düzenlendiği tarih itibariyle bir adet iPhone 11 Pro kazanma hakkını elde edecektir. Bir aylık dönem içerisinde birden fazla abonenin en çok sayıda kişiyi Vodafone Mobil abonesi veya Vodafone Evde İnternet abonesi yapması halinde bu sayıya ilk ulaşan abone yarışma koşullarında düzenlenen ödülü almaya hak kazanacaktır.

Davet et kampanyası Yarışma Koşullarından yararlanabilmek için abonenin 18 yaşında büyük olması, telefon hattının münhasıran kendi kullanımında olması ve verilecek ödülü bizzat kendisinin teslim alması gerekmektedir. Ödülü almaya hak kazanan abone, Vodafone kayıtlarında yer alan iletişim bilgileri üzerinden kendisi ile sözlü veya yazılı iletişime geçilmesinin ardından en geç 10 iş günü içerisinde işbu Yarışma Koşullarında talep edilen şartları sağlayıp sağlamadığı ve ödülü kabul edip etmediğine ilişkin Vodafone’a olumlu veya olumsuz bir dönüş yapmak zorundadır.

Üstelik, Vodafone Evde İnternet’e davet eden aboneler, davet edilen kişinin aktivasyon işleminin tamamlanmasının ardından 3 ay geçerli 15GB hediye internet kazanacaklardır. Bu kampanyadan yararlanabilmek için davet edilen kişinin link üzerinden Evde İnternet başvurusu yapması ve başvurunun aktivasyona dönüşmesi gerekmektedir.